Гостей: 1
Пользователей: 0

Спортивна робота

Учні Стецьківської школи - це переможці, ті, хто йде попереду!

03 жовтня 2016 року на базі Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулися районні змагання з легкоатлетичного кросу.  У змаганнях взяли участь 108 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумського району. У командному заліку перемога дісталася найсильнішим - учням нашої школи! Переможцями в особистому заліку стали: серед молодших дівчат Ольховик Маргарита-Лілія (ІІІ місце), серед старших дівчат Ткач Аліна (ІІІ місце), а найсильнішим серед хлопців був Стародубов Андрій (І місце).

ВІТАЄМО команду школи та небайдужого до здоров'я своїх вихованців учителя фізичної культури Лохоню Івана Миколайовича з І місцем у районних змаганнях з легкоатлетичного кросу!!! Бажаємо юним легкоатлетам легкої ходи, невпинного руху вперед, неперевершених спортивних здобутків і нових перемог!!!

НОВА ПЕРЕМОГА

10 листопада стартував новий шкільний баскетбольний сезон 2016-2017 н.р.

На базі нашої школи відбулися зональні змагання, в яких взяли участь команди юнаків Стецьківської, Хотінської та Юнаківської загальноосвітніх шкіл. Вихованці тренера-викладача Лохоні І.М. вже на початку гри показали серйозність своїх намірів, продемонструвавши стійкий характер та витривалість, які виховує спорт. Баскетбол –командна гра, успіх якої залежить від того, наскільки успішним є кожний. Це значить, що треба постійно працювати над собою, бути наполегливими і відповідальними. Саме такими є наші хлопці.  Бажаємо їм перемоги  в баскетбольному фіналі!  Нехай кожна передача і кожний кидок будуть результативними, а рахунок – завжди на користь нашої команди!

Стецьківські баскетболістки - найсильніші!!!

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ команду дівчат старшої вікової групи в районних змаганнях Чемпіонату України з баскетболу 3х3, які відбулися 27 грудня в стінах Косівщинської  школи. На баскетбольному майданчику дівчата  продемонстрували азарт і пристрасть, високий рівень майстерності і швидкість,  влучні попадання в кільце і вкотре довели,  що вони – найкращі.  Бажаємо юним баскетболісткам сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!

Перемога знайшла найсильніших!

19 січня  на базі Садівської ЗОШ відбувся районний фінал  спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Переможцями заходу вкотре стали «лелеченята» нашої школи.  В артболі  їм не було рівних, в інтелектуальному конкурсі вони довели, що стецьківські учні найрозумніші, в естафеті продемонстрували відмінну фізичну підготовку, а презентація показала, що наші учні найартистичніші!

Бажаємо команді не зупинятися на досягнутому і гідно представити Сумський район на  спортивних змаганнях найсильніших команд Сумської області!