Пятница, 16.04.2021, 02:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Участь у конкурсах виховного спрямування

 Участь у конкурсах виховного спрямування в 2016-2017 н.р.

 1. Районний етап обласного фотоконкурсу «Моя Україно!» - у номінації «Жанрове фото» Єременко Антон (8-Б клас ) посів III місце.
 2. 8 жовтня 2016 р. у м.Дніпро відбувся шостий Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірки XXI столітття» у стилі «Hollywod Fest». У даному фестивалі дебютували тріо хлопців у складі Вертикова Максима, Левченка Владислава та Новохатька Максима (художній керівник Катерина Гармаш). Серед юних талантів країни - наші учні, які вибороли І місце в середній категорії у номінації „Естрадний вокал”.
 3. 19 жовтня 2016 р. в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшов обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», до складу якого увійшли й представники Сумського району: Алексенко Олексій, Лазарко Олександр, Муштай Тетяна, учні Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
 4. I місце в районному етапі конкурсу реферативних робіт  «Герої сучасності – серед нас» (керівник Барташ В.П., учень 11 класу Алексенко Олексій).
 5. 30 листопада  у змаганнях «Диво-шашки» (районний етап)  учень 7 –А класу Клименко Андрій виборов I місце.
 6. 25 січня у районному етапі  «Білої тури» учні школи вибороли 5 командне місце (з 15-ти  команд).
 1. У районному  етапі обласного конкурсу «Проба пера»  перші місця у Берези Ярослава (4-Б клас) та Фалько Лідії (6-Б клас).
 2. У районному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті   роси», номінація «художнє виконавство» - «Живе слово» ( 7 лютого) посіли такі місця:

         номінація «Посміхнемось щиро Вишні» :

I місце – учень 5 класу Рева-Шестаков Данило (керівник Бібік Л.І.)

I місце – учень 11 класу Алексенко Олексій (керівник  Казбан О.С.).

18 лютого вони вибороли 2-гі місця на обласному етапі цього конкурсу;

         номінація «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»:

         III місце – учениця 7-А класу Переяслова Софія (керівник Сорока Т.Г.).

 1. У грудні 2016 року вихованці гуртків навчального закладу взяли участь в районному етапі Всекураїнського конкурсу «Український сувенір» та вибороли такі місця:

 I  місце – П’ятенко Віталій, учень 11 класу, гурток «Різьба по дереву» (керівник Тепловодський Д.В.), номінація «Різдвяний янгол», старша вікова категорія.

I  місце –Василега Анна, учениця 6-Б класу, гурток «Чарівний клубочок» (керівник Касьян О.А.), номінація «Сувенір», молодша вікова категорія.

I  місце – Прісенко Аніна, учениця 9-А класу, гурток «Художня вишивка» (керівник Данілова Н.І), номінація «Сувенір», старша вікова категорія.

 1. 8 учнів школи під керівництвом учителя музики Гармаш К.В. з 04.01 по 10.01 взяли участь у III Відкритому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Музичне Різдво» у смт Верховина, гідно представивши Сумську область і здобувши такі місця:

тріо хлопців у складі Вєртікова Максима, Новохатька Максима та Левченка Владислава – 1   місце в номінації «Естрадний вокал. Ансамблі»;

Гармаш Поліна – 2 місце в номінації «Народна хореографія»;

Козупиця Еліна – лауреат четвертого ступеня в номінації «Естрадний вокал. Солісти»;

Шаповал Анна стала «Відкриттям фестивалю».

 1. 17 лютого учениця 4-А класу Данілова Софія посіла III місце (керівник Титаренко Ю.Ф.).
 2. Цього року наша робота у проекті «Творимо культуру миру разом» відзначена Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з обдарованою молоддю (керівник Сухомлин Л.Г.).
 3. 14 березня 2017 року в актовій залі Сумської райдержадміністрації пройшла районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас».

        Урочисте відкриття заходу провели лідери учнівського самоврядування, учні нашої  школи Лазарко Олександр та Шаповал Анна.

 1. 26 квітня 2017 року на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумським районним Будинком дітей та юнацтва було організовано й проведено ІІ етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У заході взяло участь 8 команд – роїв із навчальних закладів Сумського району. У загальному заліку за підсумками змагань у запеклій боротьбі І місце виборола команда Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і представлятиме Сумський район в обласному етапі 28-30 червня.
 2.  У травні 2017 року відбувся районний етап конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч», у якому об’єднання  Стецьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів «Турбота»  здобуло перемогу. Підсумки обласного етапу цього конкурсу ще не підведено.
 3. На виконання завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – українці» 20 травня в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося засідання «круглого столу» в межах обласної акції «Патріотична хвиля». Активна учнівська молодь Сумщини звітувала про волонтерську роботу. Про діяльність Сумського району було доручено розповісти учням саме Стецьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Виступ учня 11 класу Алексенка Олексія високо оцінили організатори заходу.
 4.  1 червня на базі спортивного комплексу Верхньосироватської спеціалізованої школи  відбулося свято під гаслом «Україна – єдина країна». У заході взяв участь і Стецьківський освітній округ (Стецьківська, Басівська, Юнаківська, Новосічанська, Кровненська школи, Біловодський навчально-виховний комплекс, дитячі садочки «Соловейко», «Веселі зайчата», «Малятко» та два дошкільні заклади «Пролісок»), який представив здобутки та творчі здібності своїх вихованців. У концертну програму були включені виступи учнів нашої школи: тріо хлопців у складі Вертикова Максима, Левченка Владислава та Новохатька Максима та презентація рою «Побратими» («Сокіл» («Джура»)). Також адміністрація нашого навчального закладу організувала фотозону «Я люблю Україну».

       Однією з умов розвитку обдарованих дітей є системна робота з фізичного виховання. Вона включає урок фізичної культури, як основну форму фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчі, спортивно-масові заходи в школі, заняття гуртків та секцій, позашкільну роботу, участь в районних і обласних змаганнях.

     Завдяки саме такому системному поєднанню урочної форми занять фізичною культурою та позакласної спортивно-масової роботи наші вихованці мають значні спортивні досягнення – перемоги в районних спортивних змаганнях за програмою шкільної спартакіади:

 • Легкоатлетичний крос – І місце;
 • Легкоатлетичне чотириборство – І місце;
 • Легка атлетика – І місце;
 • «Олімпійське лелеченя» - І місце;
 • Баскетбол (дівчата) – І місце;
 • Баскетбол 3Х3 (дівчата) – І місце;
 • Футбол – ІІ місце;
 • Баскетбол (хлопці) – ІV місце;
 • Баскетбол 3Х3 (хлопці) - ІV місце;
 • Волейбол (хлопці) – 10 місце;
 • Волейбол (дівчата) – 10 місце;
 • «Козацький гарт» - 7 місце;
 • Настільний теніс – 17 місце.

І загальне місце у ХХV районних спортивних іграх школярів.

 • Військово-прикладне багатоборство – І місце;
 • «Диво-шашки»:

 І місце - Клименко Андрій

 • «Біла тура»:

ІІІ місце – Затолокін Дмитро;

ІІІ місце – Ольховик Маргарита-Лілія.

      Учні школи є призерами та переможцями районних змагань в особистому та командному заліку, шкільні команди  захищають честь району на обласних змаганнях.

 • «Олімпійське лелеченя» - ІІ місце;
 • Легкоатлетичний крос – ІІ місце у складі збірної команди Сумського району;
 • Легкоатлетичне чотириборство – участь у складі збірної команди Сумського району;
 • Легка атлетика –ІІ місце у складі збірної команди Сумського району;
 • Баскетбол 3Х3 (дівчата) – участь у  складі збірної команди Сумського району;
 • Футбол – участь у складі збірної команди Сумського району;
 • Баскетбол (хлопці) – ІІ місце у складі збірної команди Сумського району;

    У п’ятому Всеукраїнському конкурсі «Посилка успіху» від Фонду Кличка у боротьбі за новий спортивний інвентар для школи серед 1 013 учасників наш заклад потрапив у п’ятидесятку переможців. 16 березня школа отримала омріяну винагороду –м’ячі, скакалки, свистки, секундоміри, маніжки та яскраві календарі.

       Учениця нашої школи Ткач Аліна – неодноразова переможниця Всеукраїнських  змагань  зі спортивної ходьби.

Талановиті й обдаровані люди завжди впливали й впливають на розвиток та характер суспільства, талант і обдарованість вважають багатством кожної держави. Тому робота педагогічного колективу й надалі буде спрямована на виявлення та підтримку талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів.

      Сучасний учень нашої школи, а тим більше обдарований – розвинена, нестандартна особистість, вимоглива до свого наставника. Саме він спонукає вчителя до творчої педагогічної діяльності. Бо виховати творчого учня може лише творчий вчитель, який сам є особистістю.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2021